index

AutaDoPade.cz - dostupná auta pro každého.

Profi autokosmetika

Autokosmetika Chemical Guys:

Společnost Chemical Guys Corporation (detailing shop) se sídlem v Los Angeles - Jižní Kalifornii je globální výrobce světové environmentální autokosmetiky nejlepší TOP kvality, která se řadí mezi nejdokonalejší, nejúčinnější čistící, leštící, impregnační a detailingové světové technologie. Své jedinečné evoluční výrobky dodává do většiny zemí světa. Jejími online zákazníky se postupně stali nejenom detailingoví profesionálové, ale i detailingová komunita, entuziasti z řad amatérů a také víkendoví nadšenci.

ChemicalGuys (detailing obchod) se specializuje na nejkvalitnější detailingové přípravky na renovaci laku a leštění laku auta, korekční pasty, brousící a leštící kotouče HEX_LOGIC, syntetické Sealanty a impregnace, tvrdé vosky na auto, tekuté vosky na auto, Nano vosky na auto, leštěnky, karnaubské vosky, detailingové spreje, oživovače plastů, renovátory pneumatik a gumy, glazury, dresingy, autošampony, čističe disků kol, čističe alu kol, přípravky na čištění interiérů aut, interiérové antibakteriální přípravky, vůně do auta, osvěžovače vzduchu a detailingové příslušenství.

Po více než 40-ti letech výzkumu a vývoje se společnost Chemical Guys zařadila jako celosvětový lídr v oblasti autokosmetického průmyslu mezi absolutní světovou špičku. A to nejen pro svoje nejlepší výrobky autokosmetiky, ale také pro prvotřídní zákaznickou podporu a obrovské znalosti v oblasti detailingu. Chemical Guys je více než značka - je to životní styl který přijali za svůj miliony zákazníků v celém světě, následující a prosazující tento odkaz.

Nakupujte VIP autokosmetiku světové značky Chemical Guys na www.nanowax.cz a uplatněte bonusový poukaz v hodnotě 7% sleva na veškeré produkty Chemical Guys

Slevový kód: DM-FO6GEK

Profi autokosmetika Profi autokosmetika Profi autokosmetika Profi autokosmetika Profi autokosmetika Profi autokosmetika

Rychlé hledání


Partneři

Komplexní služby jen pro Vás

Autodoprava
Penzion Kopná
Vykupskoda.cz
Predátor Moto


index